ПЕРЕСУВНИЙ НАМЕТОВИЙ ТАБІР “РОБІНЗОНАДА-2013 ”

Дата: 9 – 17 червня 20 1 13р.

Вік учасників: 13 –16 років

Умови проживання: учасники проживають в наметах, кожен з них отримує теплий спальний мішок, туристський каремат, вкладиш (польова білизна) та рятувальний жилет (на воді).

Інструкто ри: молодіжні лідери МГО «Клуб «Компас»

Маршрут : м. Київ – о. Казачий – о. Ольгин – о. Дикий – о. Покал – о. Шанхай – о. Король

Все по-справжньому! Справжні човни (каяки), покірні волі команди, справжні труднощі і перешкоди, справжні друзі, які допоможуть їх подолати, одним слово – справжні пригоди!

Подорож рі чкою завжди приваблива і суперечлива. Повільний помірний перебіг річки і несамовитий потік подій і вражень. Свіжий вітерець, стійка засмага, фізичні навантаження, смілива команда друзів, відчуття бадьорості і задоволення.

Всі ми в дитинстві мріяли взяти участь у справжній експедиції: відкривати безлюдні острови і наносити їх на карту, зустрічатися з аборигенами, воювати з морськими піратами та боротися з штормом.

Долання перешкод, вивчення екосистеми, досвід справжніх «робінзонів».

Для багатьох людей бути вирваним зі звичних умов та опинитися на клаптику землі позбавленої будь-якої цивілізації – ситуація достатньо стресова. Добре якщо поруч з тобою опинилась пара твоїх товаришів, які тебе підтримають у складний момент, з командою весело та надійно!

Якщо ви хочете перевірити себе в надзвичайних умовах, загартувати свій характер, дізнатися щось новеньке про себе і навколишній світ, отримати нові корисні навички, пройти курс виживання, нічного орієнтування, в’язання вузлів, навчитися рибальству, а головне, цікаво й активно відпочити цей табір для вас!

This entry was posted in Головна Сторінка . Bookmark the permalink .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href=http://compass.org.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>