Запрошення до участі у Літній школі молодіжних лідерів

Шановні учасники!

Запрошуємо Вас до участі у Літній школі молодіжних лідерів, що проводиться в рамках проекту «Молодіжне віче «Ровесники незалежності»» за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Мета заходу: виховання у молоді свідомого почуття патріотизму до своєї держави, рідного міста та стимулювання до конструктивної участі у суспільному житті.

Організаторами Літньої школи виступають молодіжна громадська організація «Клуб «Компас» та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у співпраці зі Спілкою молодих політологів України.

Літня школа буде проходити з 13 по 17 серпня 2013 р. у наметовому таборі МГО «Клуб «Компас», що знаходиться у 30 км. від Києва (Обухівський р-н, с. Рудики, о. Король).

Комендантська служба табору забезпечує інфраструктуру: розбиває наметовий табір для учасників Літньої школи, умивальники, душі, польові кухні, місця для ватри та відпочинку. Для загальнотаборових заходів підготовлена сцена, кафе, великі намети для занять.

Місце зустрічі: м. Видубичі (вихід до супермаркету «Фуршет»), зупинка автобусу № 314 Видубичі – Рудики.

Час зустрічі: 10:00.

Поселення учасників розпочинається о 12:00 17 - го серпня 2013 р.

У наметовому таборі учасникам Літньої школи оплачується проживання та харчування. З собою мати столовий посуд (миску, кружку, ложку) та, за наявності, карімат та спальний мішок.

Програма Літньої школи додається.

Прохання підтвердити свою участь у Літній школі молодіжних лідерів письмово на ел. пошту Компасу до 11 серпня 2013 р. включно.

Довідки за телефоном: (044) 553-78-57, (067) 151-24-54

або електронною поштою: ngo . compass @ gmail . com

This entry was posted in Головна Сторінка . Bookmark the permalink .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href=http://compass.org.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>