Ось і промайнув “пересувний табір “Дніпро”

Відбувалася подія з 2 по 10 червня 2012р

Вік учасників: 12 –16 років
Умови проживання: учасники проживали в
туристський карнаметах, кожен з них отримує теплий спальний мішок, каремат, вкладиш (польова білизна) та рятувальний жилет (на воді).

Інструкторами були молодіжні лідери МГО «Клуб «Компас»

Маршрут: м. Київ – о. Казачий – о. Ольгин – о. Дикий – о. Покал – о. Шанхай – о. Король.

Все відбувалося  по-справжньому! Справжні човни (каяки), покірні волі команди, справжні труднощі і перешкоди, справжні друзі, які допоможуть їх подолати, одним слово – справжні пригоди!

Подорож по річці завжди приваблива і суперечлива. Повільний помірний перебіг річки і несамовитий потік подій і вражень. Свіжий вітерець, стійка засмага, фізичні навантаження, відчуття бадьорості і задоволення.
Всі ми в дитинстві мріяли взяти участь у справжній експедиції: відкривати безлюдні острови і наносити їх на карту, зустрічатися з аборигенами, воювати з піратами та боротися з штормом.
Для багатьох людей бути вирваним зі звичних умов та опинитися на клаптику землі позбавленої будь-якої цивілізації – ситуація достатньо стресова. Добре якщо поруч з тобою опинилась пара твоїх товаришів, які тебе підтримають у складний момент… або не підтримають!?? Чи задавали Ви коли-небудь собі питання, наскільки зміниться Ваша поведінка та реакція на оточуючих у надзвичайних ситуаціях.

Наші маленькі герої  знайшли сміливість взяти на себе відповідальність за те чи інше рішення, змогли доброзичливо сприймати «недоліки» своїх товаришів, їм вистачило фантазії та кмітливості для того, щоб як найкраще налагодити побут поселення.
Всі перевірили себе в надзвичайних умовах, загартували свій характер, дізналися щось новеньке про себе і навколишній світ, отримали нові корисні навички, пройшли курс виживання, нічного орієнтування, в’язання вузлів, навчилися рибальству, а головне, цікаво й активно відпочили! !

This entry was posted in Продовжується набір в "Літню школу" . Bookmark the permalink .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href=http://compass.org.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>