«Школа Таборового Лідерства»

Клуб розробив, щорічно використовує й активно поширює оригінальну методику проведення дитячих і молодіжних наметових таборів, різних за напрямками, за формою та масштабом. Відмінним є те, що розробляють, організують і проводять табори молодь віком 14-18 років, які проходять обов’язкову Школу таборового лідера.

Програма “Школа таборового лідерства є синтезом авторських, вітчизняних та іноземних розробок, спрямованих на підготовку лідерів за принципом молодіжної участі у прийнятті рішень та свідомого ставлення до соціального життя.

Схема підготовки таборових лідерів проста, але ефективна. Колишні острів’яни, або учасники інших таборів, за бажанням проходять підготовку у зимовій Школі таборових лідерів. Після стажування в одному з таборів вони отримують статус юніорів і наступного літа вже можуть опікуватися новачками. Проте, це ще далеко не «вершина» лідерської «кар’єри» у «Клубі «Компас» – адже найкращим інструкторам доведеться виконувати цілком дорослі завдання, приймати термінові рішення і відповідати за безпеку сотні дітлахів. Тому справжній компасівець загартовується роками, беручи участь в усіх тренувальних походах клубу, і знаходить своє місце в лідерській команді. Для багатьох це прекрасна можливість реалізувати лідерські якості та підготувати до викликів майбутнього дорослого життя.