КАНІКУЛИ З «КОМПАСОМ» 2012


Дата: “Острів 1″ 1 – 14 липня 2012р.

Дата:”Острів 2″ 5-18 серпня 2012р.
Вік учасників: 10 –16 років
Умови проживання: учасники проживають в наметах, кожен з них отримує теплий спальний мішок, туристський каремат, вкладиш (польова білизна).
Інструктори: молодіжні лідери МГО «Клуб «Компас»
Місце проведення: Київська обл., с. Рудики, р. Козинка, о. Король.

Для участі у таборі запрошуються діти віком 10-16 років, які хочуть провести літні канікули на природі серед однолітків, активно беручи участь у спортивних та тематичних заходах табору. Сценарій для відпочинку та навчання учасників табору готують молодіжні лідери «Клуб «Компас», використовуючи напрацювання попередніх таборів і розробляючи нові ідеї.

Тема  таборів: 1-14 липня 2012 р.

Антиутопія

Ми починаємо існування з нуля. Незаселені землі Острову – єдиний клаптик  суходолу, що вцілів посеред Нескінченного Хаосу. Катастрофи та війни виснажили землю, й знищили все живе. Рятувальна група дослідників об’єдналася  на Новій Землі.  Кожен, хто приєднається до нас стане творцем іншого, несхожого ні на що Світу.

Розпочато відлік  нової цивілізації,  яку ми творимо власноруч.

5-18 серпня 2012р.

Вестерн :

Літо добігає кінця, але сезон розваг для тебе ще не закінчено, навпаки, це тільки початок! Пакуй валізи, бери кольт та банджо, й вирушай з нами.

Нескінченні прерії захоплюють та лякають. Грайлива доля ковбоя не дозволить всидіти на місці. Ризикни, та отримай все, або ж залишся нізчим.

Тож стань героєм улюбленого фільму - поринь з нами у пригоди в стилі "Вестерн", обіцяємо, що таких пригод  ти ще не бачив.Тож не зволікай, аміго, вирушай з нами!

Наметовий табір «Острів» розташований в 30 км. від Києва на о. Король, і проводиться «Клуб «Компас» з 1993 року. Інфраструктура табору складається з комендантського блоку, місця для проведення загальнотабірних заходів (сцена, ігрові майданчики, кафе) і дитячих загонів.

Умови проживання:

Комендантський склад забезпечує:
- водну переправу учасників на острів;
- постачання дитячих загонів туристським спорядженням, продуктами харчування, питною водою, матеріалами для будівництва індивідуального загонового місця;
- надає технічну підтримку при проведенні загальнотабірних заходів (тренінгів, концертів, дискотек, рольових ігор тощо);

Кожен загін дітей складається з 15-20 дітей, які очолює командир загону та його помічники-юніори. Командний склад проходить підготовку в школі лідерів наметових таборів протягом навчального року. Діти проживають в 2-х шарових туристських наметах, чергують по кухні і приймають участь у заходах табору (це обов'язкова умова).
Для всіх остров'ян діють обов'язкові правила перебування на Острові, з ними можна ознайомитися в додатку.

Детальніша інформація про табори тут.