2006 рік

Головне управління у справах сім’ї та молоді КМДА

• «Літня школа молодого державного службовця»

Мета школи : підготовка дієвого кадрового резерву на заміщення вакантних посад керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у м. Києві.

• «Школа управління проектами»

Мета проекту : надання знань та навичок молодіжним та дитячим громадським організаціям м. Києва в сфері написання, виконання та звітності по проектах, а також супроводу та моніторингу реалізації проектів.

• «Ми – європейці!»

Мета проекту : сприяння інтеграції київської молоді до європейської спільноти, шляхом розробки пілотної програми міжкультурного виховання та проведення тематичної зміни в літньому наметовому таборі.

• «Школа таборового лідера»

У 2000-2006 роках було проведено 32 табори більш ніж для 4000 дітей та підлітків.

Представництво Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ)

• «Альтернативний звіт по Факультативному протоколу про торгівлю дітьми, дитячу проституцію та порнографію до Конвенції про права дітей»

Мета проекту : сприяння покращенню державної політики/законодавства, спрямованої на запобігання торгівлі, насильства та сексуальній експлуатації дітей, шляхом об’єднання зусиль громадянського суспільства, зокрема Коаліції НУО «Єднаємось заради дітей», для підготовки Альтернативного звіту по Факультативному протоколу про торгівлю, дітьми, дитячу проституцію та дитячу порнографію до Конвенції про права дітей.

• „Не залишати без уваги жодної дитини”

Мета проекту : підготовка членів Коаліції до адвокації прав дитини та моніторингу Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у відповідності до основного документу спеціальної Сесії ООН «Про цілі тисячоліття стосовно дітей та розвитку» та виконання національних програм і відповідної діяльності з виконання положень Конвенції ООН про права дитини на місцевому рівні. В рамках проекту була створена та сертифікована Українська команда тренерів з адвокації прав дитини та підготовлено Український ресурсний пакет – Посібник для тренерів (у 5-ти книгах), що включає в собі гендерний компонент.

Рада Європи по програмі „Всі різні – всі рівні”

“ Права людини: перетинаючи кордони”

Мета проекту : проведення тренінгу з розвитку компетенції лідерів молодіжних організацій України та Білорусії в області здійснення освітніх програм по правам людини та сприяння встановленню співпраці в молодіжному середовищі обох країн.

Проект ЮКЕН «Мережа громадянської дії в Україні»

«Основи громадянського представництва»

Мета проекту : проведення 4 семінарів з теми адвокасі у різних регіонах України.