МГО «Клуб «Компас» у партнерстві з благодійним фондом “Благополуччя дітей”

Оголошує  конкурс на участь у літньому наметовому таборі   «Твоє майбутнє в Україні»

за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Швейцарського бюро співробітництва в Україні

МГО «Клуб «Компас» за підтримки Головного управління у справах сім’ї молоді та спорту

планує провести Літню школу з підготовки молоді до соціально відповідальної активності, в рамках проекту «Молодь – громаді, громада – молоді». Метою проекту є підготовка молодіжних лідерів до ведення соціально відповідальної діяльності та подальшого практичного застосування набутих навичок у різних сферах суспільного життя.

Головне управління у справах сім’ї та молоді КМДА

• «Школа управління проектами»

Мета проекту : надання знань та навичок молодіжним та дитячим громадським організаціям м. Києва в сфері написання, виконання та звітності по проектах, а також супроводу та моніторингу реалізації проектів.

• «Моя Україна – від краю до краю»

Мета проекту : розробка модульної програми національно-патріотичного виховання дітей та апробація її під час літнього наметового табору. За результатами проекту розроблено та видано посібник для молодіжних лідерів “Літо – це маленьке життя”.

Представництво Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ)

«Розвиток навичок адвокації ВІЛ-сервісних організацій»

Мета проекту : розробка моделі адвокації в інтересах дітей та навчання ВІЛ-сервісних та організацій і організацій Національної мережі в інтересах дітей проведенню кампаній по адвокації.

Фонд Ч.С. Мотт

Мережа “Нова хвиля”

У 1999-2003 р. клуб “Компас” став ініціатором створення неформальної мережі дитячих і молодіжних НУО “Нова хвиля”, у котру входять 14 організацій з 13 регіонів України. Організації мережі здійснюють освітню та виховну діяльність, реалізують спільні проекти, розвивають механізми співпраці з органами влади та місцевого самоврядування. Влітку 2004 року лідери мережі збиралися на щорічні збори, на яких розробляється стратегія подальшого розвитку.

Місія мережі : розроблення і впровадження інноваційних методик у роботі з молоддю та молодіжними НУО, формування принципів взаємовідносин суб’єктів громадянського суспільства з метою його розбудови.

Для реалізації місії з числа лідерів організацій була створена команда тренерів, що розробляють і проводять тренінги для дитячих і молодіжних НУО. Спираючись на ресурси мережі МГО, “Клуб “Компас” реалізував навчальні програми з громадянського представництва.